SQUASH.COM.PL squash
SQUASH.COM.PL SQUASH.COM.PL
SQUASH.COM.PL squashporadnikSQUASH.COM.PL squashszkołaSQUASH.COM.PL squashforumSQUASH.COM.PL squashgdzie graćSQUASH.COM.PL squashligiSQUASH.COM.PL squashfotoSQUASH.COM.PL squashKlubowiczeSQUASH.COM.PL squash SQUASH.COM.PL
SQUASH.COM.PL squash
SQUASH.COM.PL squash
 Forum
SQUASH.COM.PL squash
SQUASH.COM.PL squash
dyskusje » różne » Kaska

Pokaż: Dzisiejsze listy
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
Anonim

Kaska2004-01-26 20:28
Ile moze kosztowac zorganizowanie dobrego kortu. Warchol marek@vgp.pl
 Odpowiedz
Anonim

Odp: Kaska2004-01-27 12:30
sporo... myślę, że nawet 1000 - 1500 zł no i jeszcze VAT %
 Odpowiedz
Anonim

Odp: Kaska2004-01-27 15:52
Z tego co wiem to "masters" oferuja profesjonalna klatke za 130 tys. mniej wiecej i wchodza oczywiscie do gotowego budynku.
Nie wiem o czym mowisz jak pytasz o zorganizowanie kortu. Od golej ziemi to mysle, ze milionik wystarczy na 5 kortow.
 Odpowiedz
Anonim

Odp: Kaska2004-01-27 21:57
myslisz?? czy sa to raczej pewne wiadomosci? wydaje mi sie to tanio.zbyt tanio.pozdrawiam
 Odpowiedz
Anonim

Odp: Kaska2004-01-27 21:59
mysle o zaadoptowaniu budynku , chce zbudowac 1-2 korty. jesli jest to 120 tys. to dla mnie mala schiza -strasznie drogo.
 Odpowiedz
Anonim

Odp: Kaska2004-01-28 9:38
Moim zdaniem rozmowa jest delikatnie mowiac zbyt ogolnikowa. Bo jesli ktos spyta ile trzeba wydac na samochod to co odpowiecie? Dla jednego 10 tys zl, a dla innego 300tys zl. Wiadomo, ze jesli chcesz po prostu miec jeden kort dla siebie, masz budynek i chcesz miec klatke to nie wydasz 100 tys zl. Klepka plus szyba, sciany i grasz. Jesli chcesz to wynajmowac to dochodzi mnostwo kosztow i nie musze ich wyliczac.
Jesli myslisz o tanszym wariancie i jestes z Wawy to podjedz do sinusa i spytaj o ekipe ktora im kladzie klepke.
pozdr
I jeszcze a'propos tej osoby ktora mowi ze milion to za malo. Jasne ze na Kahune wydano wiecej, ale to nie znaczy, ze tak trzeba.
 Odpowiedz
Anonim

Odp: Kaska2004-01-28 13:50
Moim zdaniem trzeba tylko dobrze poszukać takich co robią przede wszystkim dobrze i nie drogo. Słyszałem, że w Nowym Sączu Bikejn współpracuje ze Słowakami i robią korty za dużo mniejsze pieniądze. Podobno zrobili już kilkanaście kortów w Polsce i na Słowacji.
-Michał
 Odpowiedz
Anonim

Odp: Kaska2004-01-30 15:48
Korty w Nowym Saczu byc moze byly tansze, ale ich wykonanie pozostawia wiele do zyczenia. Wybrzuszenia na scianie frontowej i parkiecie wypaczaja gre. Chociaz nie wykluczam, ze przyczyna moze byc tez niewystarczajacy poziom wentylacji kortow (po kilku intensywnych meczach sciany sa mokre!!! - fe!). "Wynalazki", ktore widzialem na innych kortach, takie jak kontakty lub wlaczniki klimatyzacji wewnatrz kortu czy wykonczenia podlogi polwalkami (!!! :) zakrawaja o pomste do nieba. W kazdym zanim zdecydujesz sie na konkretna firme radze zobaczyc co wczesniej zbudowala. Koszty poprawek czy przerobek moga byc bardzo wysokie.
 Odpowiedz
 Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Lekcje z techniki gry w Poznaniu
Następny wątek:łokieć
Przejdź do forum: