SQUASH.COM.PL squash
SQUASH.COM.PL SQUASH.COM.PL
SQUASH.COM.PL squashporadnikSQUASH.COM.PL squashszkołaSQUASH.COM.PL squashforumSQUASH.COM.PL squashgdzie graćSQUASH.COM.PL squashligiSQUASH.COM.PL squashfotoSQUASH.COM.PL squashKlubowiczeSQUASH.COM.PL squash SQUASH.COM.PL
SQUASH.COM.PL squash
SQUASH.COM.PL squash
 Forum
SQUASH.COM.PL squash
SQUASH.COM.PL squash
dyskusje » technika gry » T.Hrazky

Pokaż: Dzisiejsze listy
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
Anonim

T.Hrazky2003-08-01 8:49
Witam,
Chcialbym spytac czy ktos kiedys juz cwiczyl pod okiem T.Hrazky'ego i czy warto zainwestowac czas i kase na lekcje squasha pod jego okiem?
Pozdrawiam,
Ł.
 Odpowiedz
jojo

Odp: T.Hrazky2003-08-01 12:00
Ja nie ćwiczyłem i też zastanawiam się czy warto...
Z informacji, które dostałem wynika, że ma spore doświadczenie jako trener/instruktor. Chyba dogadam się z kumplem, weżmiemy jedną godzinę razem (jest to możliwe, a koszty - chyba 90 PLN z kortem - rozkładają się na 2 osoby) i potem zobaczymy... jak się nam będzie podobało to wykupimy więcej lekcji.

jarek.
 Odpowiedz
Anonim

Odp: T.Hrazky2003-08-05 7:41
Wczoraj grał z nim mój brat i był zachwycony...
 Odpowiedz
michal foto

Odp: T.Hrazky2003-08-05 8:34
Witam,
Ja wczoraj trochę poobserwowałem i uważam że nie ma nad czym się zastanawiać. Pełne 60 minut nauki, każde uderzenie jest komentowane i poprawiane do skutku, a efekt końcowy zaskakuje nawet samego ucznia :)

Pytałem się o wolne terminy i wcale nie jest łatwo - więc jeśli chcecie skorzystać spieszcie się.

[Modyfikowane: 2003-08-11 10:03]

Odpowiedz
michal foto

Odp: T.Hrazky2003-08-05 14:38
Kilka zdjęć Tomasa w "akcji" :)

http://www.squash.com.pl/galeria/?typ=1
 Odpowiedz
Sikor foto

Odp: T.Hrazky2003-08-06 15:24
Hej,
warto trenować, zwłaszcza że Tomek ma już doświadczenie, pod swoja opieką ma juniorów którzy odnoszą sukcesy w Czechach. To naprawde świadczy o nim, że potrafi przenieść swoją więdzę na ucznia :)

Zorganizowałem Camp z Tomasem więc jeśli macie jakieś pytania to zapraszam.

Trenowałem z Tomaszem w Ostravie, pojechałem sobie od tak na kilka dni. Dlatego poprosiłem go o przyjazd do Warszawy.

Pozdrawiam maniaków
 Odpowiedz
michal foto

Odp: T.Hrazky2003-10-14 12:17
Zdecydowanie warto - wczorajsze porady wiele mi wyjaśniły - teraz kolej na trening i przy następnej wizycie dalsze kroki.

Jeszcze raz polecam.
 Odpowiedz
 Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:poszukiwanie instruktora squash'a w trojmiescie
Przejdź do forum: